products

Streszczenie projektu Duża rzeźba metalowa z cudownym pomysłem na ozdoby hotelowe

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Xiamen, Chiny
Nazwa handlowa: Brandsculptures
Numer modelu: MSS42
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Zewnętrzna sklejka i wewnętrzna pianka
Czas dostawy: Dwa duże kawałki w 70 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: Zależy od całkowitej ilości
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: nowoczesna rzeźba wewnętrzna Funkcja regionalna: Europa
Tematu: rzeźba ze stali nierdzewnej Nazwa: Rzeźba dekoracyjna ze stali nierdzewnej
Grubość: Dostosowane 2,4 mm Miejsce pochodzenia: Xiamen, Chiny (kontynent)
powierzchni: Lustro gotowe Kolor: Srebro

opis produktu

Duży projekt metalowej rzeźby ze wspaniałym pomysłem na ozdoby hotelowe

Czy będziesz zaskoczony tą niesamowitą rzeźbą metalową w stylu Abstract Design ? Ten posąg można umieścić jako dekorację hotelu, który będzie wyjątkową scenerią dla hotelu. Będziesz poruszony tym wspaniałym projektem hotelu. Materiał metalowy może być przechowywany przez setki lat. Tutaj można pokazać niesamowitą atmosferę kultury hotelowej. Dlaczego nie skontaktować się z nami tak szybko, jak to możliwe.

Szczegóły Produktu:

Materiał: metal

Kolor: Dostosowany

Nazwa produktu: M etal G arden A rt Steel Sculpture jako Outdoor Decoration

Numer pozycji: MSS42

Specyfikacja : rozmiar życia lub wymagania

Dostawa : Mała rzeźba zazwyczaj trwa 30 dni. Ogromne rzeźby zajmą więcej czasu i zależą od ilości.

Projekt : można go dostosować do swojego projektu, rysunku i szkicu.

Zakres posągów: Postaci z kreskówek, Rzeźba zwierząt, Superbohater, Budda, Sadzarka, Figura, Abstrakt i inne postacie można dostosować

Zastosowanie: na zewnątrz i wewnątrz, ogród, szkoła, plac, park, kino, muzeum, rzemiosło, centrum handlowe, biuro i tak dalej.

PIEDRA (XIAMEN) RZEŹBA CO., LTD. jest profesjonalnym producentem rękodzieła i rzemiosła metalowego. Wszystkie materiały stanowią ochronę środowiska. Nasi kreatywni i profesjonalni projektanci są w stanie odtworzyć niestandardowe projekty zgodnie ze specyfikacją, a także tworzyć próbki i grafiki (OEM lub ODM).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i eksporcie, które pozwoliło wyprodukować szeroką gamę wyrobów z brązu, mosiądzu lub miedzi, rzeźb ze stali nierdzewnej, rzeźb z włókna szklanego: takich jak rzeźba figur, żołnierz rycerz, figurki zwierząt, tablica ścienna, rzeźby abstrakcyjne , rzeźby z kreskówek, trofeum sportowe lub medale, rzeźby wazonowe i tak dalej.

Usługa niestandardowa :

A) Indywidualne projektowanie usług:

Jeśli masz jakiś szkic lub zdjęcie, możesz wysłać do nas referencje. Jeśli masz na myśli jakieś ideały, możesz znaleźć nam bliższe zdjęcie, abyśmy mogli również przekazać kilka zdjęć. Jeśli nie masz żadnych projektów, możemy podać kilka sugestii.

B) Dostosowany rozmiar usługi:

Rozmiar można dostosować do własnych potrzeb. Zwykle ma długość od 1 metra do 10 metrów lub wysokość. Jeśli chcesz dostosować większy rozmiar, daj nam znać.

C) Dostosowany kolor usługi:

Kolor może być wykonany tak, jak pokazały nasze zdjęcia, lub możesz nadać kolor naszemu obrazowi.

Korzyść:

1. Rzeźba ze stali nierdzewnej jest łatwa w utrzymaniu, którą można użyć talku do wprowadzenia na powierzchnię, a następnie ponownie użyć szlifierki do polerowania. Będzie wyglądać tak jak wcześniej.

2. Stal nierdzewna może być przechowywana przez setki lat, które możesz podzielić się na przyszły rok. Możesz więc poczuć, że stal nierdzewna zasługuje na własność.

3. Rzeźby ze stali nierdzewnej stają się coraz bardziej popularne niż materiał z włókna szklanego, który wygląda bardziej wyraziście w dekoracji miasta.

PIEDRA (XIAMEN) RZEŹBA CO., LTD. profesjonalny producent rękodzieła i rzemiosła metalowego. Wszystkie materiały stanowią ochronę środowiska. Nasi kreatywni i profesjonalni projektanci są w stanie odtworzyć niestandardowe projekty zgodnie ze specyfikacją, a także tworzyć próbki i grafiki (OEM lub ODM).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i eksporcie, które pozwoliło wyprodukować szeroką gamę wyrobów z brązu, mosiądzu lub miedzi, rzeźb ze stali nierdzewnej, rzeźb z włókna szklanego: takich jak rzeźba figur, żołnierz rycerz, figurki zwierząt, tablica ścienna, rzeźby abstrakcyjne , rzeźby z kreskówek, trofeum sportowe lub medale, rzeźby wazonowe i tak dalej.

Szczegóły kontaktu
Guo