aboutus
Linia produkcyjna

PIEDRA (XIAMEN) SCULPTURE CO., LTD., Jako profesjonalna firma rzeźbiarska z naszymi własnymi projektantami i fabryką, która ma bogate doświadczenie w rzeźbieniu metalowych rzeźb, rzeźb z brązu, rzeźb z żywicy z włókna szklanego. Zawsze zapewniamy produkty dobrej jakości, ścisłą kontrolę jakości, najlepszą obsługę posprzedażną dla klientów. Twoje zadowolenie jest naszą motywacją do tworzenia niewiarygodnych i imponujących rzeźb.

Zdjęcia fabryczne:

Transportowanie zdjęć:

OEM / ODM

OEM i ODM są serdecznie witani! Każdy klient może dostarczyć szkic, rysunek 3D lub CAD dla naszego odniesienia, możemy wykonać rzeźbę zgodnie z rysunkiem i wymaganiami klientów. Postaramy się jak najlepiej, aby rzeźba była idealna i chroniła prawa autorskie klientów do jej projektu. Nigdy nie będziesz żałować współpracy z nami po raz pierwszy.

R & D

PIEDRA (XIAMEN) SCULPTURE CO., LTD. , zawsze zachowuje entuzjazm do studiowania nowych umiejętności i pomysłów, a następnie tworzy nowe projekty, aby zaspokoić różne gusta klientów. Jeśli klienci lubią rzeźby współczesne i lustrzane, mogą wybierać rzeźby ze stali nierdzewnej. Jeśli dla unikalnych i realistycznych posągów, mogą wybrać posąg z brązu. Jeśli dla lekkiej i taniej rzeźby, rzeźba z włókna szklanego jest dla nich dobrym wyborem.

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli masz ciekawe w dowolnych rzeźbach.

Wszystkie specyfikacje rzeźby, kolor, kształt można dowolnie dostosować.

PIEDRA (XIAMEN) SCULPTURE CO., LTD.

Adres: POKÓJ 1606, CHANGAN BLDG, NR 75-77 LVLING ROAD, HULI DISTRICT, XIAMEN, 361009, FUJIAN, CHINY

Telefon służbowy: 00-86-8264336,00-86-13950080662

Faks: 0086-592-5532472

E-mail: SALES1@brandsculptures.com

Witryna: www.metal-artsculpture.com

Szczegóły kontaktu