aboutus

PIEDRA (XIAMEN) SCULPTURE CO., LTD

PIEDRA (XIAMEN) SCULPTURE CO., LTD PIEDRA (XIAMEN) SCULPTURE CO., LTD PIEDRA (XIAMEN) SCULPTURE CO., LTD PIEDRA (XIAMEN) SCULPTURE CO., LTD
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: BRANDSCULPTURES
Ilość pracowników: 100~150
Rok założenia: 2006
pc Export: 80% - 90%
O nas
-01-
Wprowadzenie

PIEDRA (XIAMEN) RZEŹBA CO., LTD. (PIEDRA WORLD LIMITED) specjalizuje się w tworzeniu rzeźb i posągów, takich jak rzeźby metalowe, rzeźby z brązu, rzeźby reliefowe, rzeźby z włókna szklanego itp. Te rzeźby z brązu i dzieła sztuki z metalu można wykorzystać jako rzeźby ogrodowe, duże rzeźby na zewnątrz, metalowe dekoracje ścienne , ozdoby stoczni itp.

Mamy bardzo profesjonalny zespół: utalentowani projektanci 3D / artyści, pracownicy techniczni, doskonała sprzedaż, profesjonalni inspektorzy kontroli jakości, silny zespół posprzedażny, który wnosi wiele do naszych wysokiej jakości dzieł sztuki. Nasza rzeźba grzybowa pomaga naszemu klientowi z USA uzyskać drugą cenę w słynnym pokazie sztuki w USA, klient z USA jest teraz naszym długoterminowym klientem współpracy, składał nam kilka zamówień rocznie.

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w produkcji i eksporcie rzeźb metalowych i rzeźb z brązu, możemy zapewnić Państwu bardzo wysoką jakość, świetny efekt lustrzanego połysku na rzeźbach ze stali nierdzewnej, doskonałe dzieła sztuki. Nasze głównie rzeźby są przeznaczone dla artystów, projektantów, galerii sztuki, hurtowników, projektów budowlanych ......

Ze względu na ścisłe zarządzanie jakością i dobrą reputację za granicą i krajowymi, nasze rzeźby zostały sprzedane do wielu krajów, USA, Europy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Izraela, Indonezji itd., A teraz mamy agentów w Malezji, Singapur i Filipiny, oczekujemy coraz więcej firm lub osób, które dołączą do nas, aby wspólnie stworzyć wspaniałą przyszłość!

Koncepcja „najwyższej jakości, najlepszego kredytu i zadowolenia klientów” to dusza w naszej firmie. Szkoda, że ​​nie mogę mieć szansy na obsługę !!

Zdjęcia fabryczne:

-02-
Historia

PIEDRA (XIAMEN) SCULPTURE CO., LTD jest budowany ponad 10 lat, który jest jednym z czołowych eksporterów, który wyeksportował wiele nowoczesnych i współczesnych rzeźb do innego kraju. Wykonaliśmy i zainstalowaliśmy wiele rzeźb zagranicznych, które cieszą się wysoką renomą wśród starych klientów. Możesz dowiedzieć się więcej o historii naszej firmy i możliwościach pod dużym podsumowaniem projektu.

W 2006 roku została zbudowana Nasza firma i rozpoczęła działalność rzeźbiarską dla wielu zagranicznych krajów.

W 2007 roku sprzedaliśmy projekt rzeźby lwa z włókna szklanego do Las Vegas, który został zainstalowany jako dekoracja zewnętrzna.

W latach 2008-2016 wyeksportowaliśmy wiele rzeźb do Ameryki, takich jak projekt rzeźby ze stali nierdzewnej ze stali, projekt rzeźby z nieregularnym grzybem, projekt rzeźby z dużymi głowami, metalowy projekt rzeźby w kształcie jajka ze stali nierdzewnej. O Rzeźbie ze stali nierdzewnej Mushroom, ma drugą nagrodę w Wystawie Dakota. Wszystkie projekty mają wysoką reputację od klienta.

W 2017 roku projekt rzeźby Karate Bronze został spersonalizowany i zainstalowany w Izraelu. Klient wykonał zdjęcia do naszej kolekcji.

Pod koniec 2017 r. Klient z Norwegii osobiście zainteresował się Statuetką Barona, więc dostosowała do wzrostu kolekcję sztuki z włókna szklanego o wysokości 2 metrów. I powiedziała, że ​​Statua Barona wygląda niezwykle realistycznie, kiedy ją dostała. Więc klient dzieli się swoimi statuetkami na Pinterest, aby pomóc nam spopularyzować rzeźby.

Na początku 2018 r. Niektóre rzeźby ze stali nierdzewnej z koła zostały sprzedane Malezji, które zostały zainstalowane w holu budynku. Możesz zobaczyć wiele osób, które zbierają zdjęcia, co oznacza, że ​​projekty są tam z powodzeniem instalowane.

W 2018 roku sprzedaliśmy inne rzeźby lwów w Singapurze, które kupuje prywatna osoba do dekoracji willi.

Do tej pory wiele projektów wciąż pozostaje w zasięgu ręki, dzięki czemu powstanie coraz więcej niesamowitych i imponujących rzeźb dla starego i nowego klienta.

Nasze przekonanie: " STWORZYJ WSPANIAŁE RZEŹBY, WYMAGANE ZADOWOLENIE KLIENTÓW".

-03-
Usługa

PIEDRA (XIAMEN) SCULPTURE CO., LTD., Ponad 10 lat w branży rzeźbiarskiej, mają bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzają dostosowane rzeźby i posągi. Nasza gama produktów obejmuje rzeźby ze stali nierdzewnej, metalu, brązu i włókna szklanego. Wszystkie rzeźby są nie tylko umieszczane jako dekoracja zewnętrzna, np. Ośrodek wypoczynkowy, dekoracja ogrodowa, dekoracja nadmorska, wille, dekoracja miejska; ale także dekoracja wnętrz, takich jak dekoracja hotelowa, dekoracja klubowa, dekoracja centrum handlowego, ozdoby biurowe, ozdoby do domu, wystawa galerii i tak dalej. Wierzę w bardziej nowoczesne i kreatywne rzeźby, cieszą oczy i uwalniają nastrój.

Jednym słowem, mamy profesjonalny i współpracujący zespół, który spełni Twoje wymagania. Nasz zespół składa się z dalekowzrocznego lidera, kompetentnych sprzedawców, doskonałych projektantów sztuki, bogatych doświadczonych pracowników, osoby kontrolującej jakość. Mamy bardzo bogate doświadczenia z fabryką rzeźb i rzeźb zainstalowanych instrukcji. PIEDRA (XIAMEN) SCULPTURE CO., LTD z pewnością może zapewnić wiele usług zgodnie z życzeniem klienta.

Nasza dobra usługa:

  • Podaj najpierw względne obrazy rzeźb dla odniesienia klienta.
  • Zapewnij projekt rysunku, jeśli potrzebujesz klienta.
  • Wykonuj wysokiej jakości rzeźby dla klienta.
  • Projekt klienta jest mile widziany.
  • Rozmieść przesyłkę dla klientów.
  • Przekaż instrukcje instalacji witryny dla klienta i zapewnij pracowników do zainstalowania na miejscu dla dużego projektu.
  • Zapewnienie wcześniejszej sprzedaży i usług po sprzedaży.
  • Zapewnij klientowi pewne obsługiwane metody.
  • Potrafi rzucić wyzwanie niektórym trudnym projektom

Zawsze bądź tutaj, aby zapewnić najlepsze usługi serwisowe i po sprzedaży.

-04-
Nasz zespół

PIEDRA (XIAMEN) SCULPTURE CO., LTD od dawna zajmuje się produkcją i sprzedażą rzeźb. Nasz zespół ma przemyślanych liderów, utalentowanych projektantów, zdolnych sprzedawców, wykwalifikowanych pracowników, kontrolerów kontroli jakości oraz pracowników doświadczonych. Możesz być spokojny, że możesz z nami współpracować.

Serdecznie zapraszamy do wysłania nam zapytania w dowolnym momencie, a my zawsze będziemy tu szukać odpowiedzi.

PIEDRA (XIAMEN) SCULPTURE CO., LTD

POKÓJ 1606, CHANGAN BLDG, NO.75-77 LVLING ROAD, HULI DISTRICT, XIAMEN, 361009, FUJIAN, CHINY

Tel: 0086-13950080662,0086-592-8264336

Faks: 0086 592 5532472

E-mail: SALES1@brandsculptures.com

Szczegóły kontaktu